Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Najlepsze sushi w Zamościu. Burgery obłędne, zestawy rewelacyjne. POLECAM !!!
Wszystko było bardzo smacznie.
Było bardzo pysznie. Polecam
Miła obsługa, pyszne sushi, czego chcieć więcej. Polecam z całego serca 👍
Rewelacyjne sushi , dotraczone jeszcze cieplutkie. Polecam
Przepyszne jedzenie
nawet smaczne było, na pewno spróbuje jeszcze raz